Dzień Misia, czyli darmowe badania i atrakcje dla dzieci w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywn


Dzień Misia, czyli darmowe badania i atrakcje dla dzieci w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywn
2023-11-13
Bezpłatne badania i konsultacje z lekarzami, zabawy i animacje dla dzieci, a do tego spotkanie z Anitą Głowińską, autorką książek „Kicia Kocia” – to wszystko czekać będzie w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej już 18 listopada w ramach eventu z okazji Dnia Misia.

 

Sobota 18 listopada w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie przebiegać pod znakiem szczytnego celu. Tego dnia w gdańskim centrum handlowym odbędzie się druga już edycja wydarzenia, którego ideą jest zwrócenie uwagi na profilaktykę zdrowotną wśród dzieci.

W ramach Dnia Misia najmłodsi goście galerii będą mogli skorzystać z całej gamy bezpłatnych badań.
W centrum staną specjalne punkty, w których wykonywane będą badania spirometryczne, badania czystości rąk, a także punkt szkoły astmy i atopii. Ponadto na miejscu odbywać się będą konsultacje z lekarzami ze Szpitala Dziecięcego Polanki.

„Już po raz kolejny wraz ze Szpitalem Dziecięcym Polanki oraz portalem Trojmiasto.pl mamy okazję wspierać ten ważny cel, jakim jest dobro i zdrowie dzieci. Zapraszamy całe rodzin do skorzystania z naszych punktów badań i dostępnych na miejscu lekarzy, z fachową wiedzą oraz nieocenionym podejściem do dzieci. Sprawy wielkiej wagi obiecujemy połączyć z przyjazną atmosferą oraz fantastycznymi atrakcjami dla najmłodszych” – mówi Lech Polański, Centre Manager ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej.

Organizatorzy szykują dla dzieci niespodzianki, które sprawią, że Dzień Misia będzie z pewnością wyjątkowy. Wszyscy obecni tego dnia w galerii będą mieli okazję spotkać gości specjalnych jakimi będą Anita Głowińska, autorka popularnych książek o radosnej małej kotce, jej towarzyszka – Kicia Kocia we własnej osobie oraz piłkarze Lechii Gdańsk. Ponadto całe wydarzenie poprowadzi zwycięzca pierwszej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”, Maciej “Gleba” Florek. Nie zabraknie czasu, na wspólne zdjęcie, przybicie piątki czy autografy od wyjątkowych gości.

Przez cały dzień w galerii czekać będą strefy warsztatów oraz zabaw, których animatorki zaproszą najmłodszych do lubianych przez nie aktywności. Ponadto dzieci będą mogły wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy. Dzień Misia w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej to wyjątkowa okazja, by spędzić rodzinny czas pełen atrakcji, spotkań z niecodziennymi gośćmi, a także skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji. Punkty badań oraz strefy zabaw otwarte będą od godziny 11.00 do 18.00. 

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl