Dwukrotnie większy salon Sinsay w NoVa Park


Dwukrotnie większy salon Sinsay w NoVa Park
2020-12-08
W niedzielę 6 grudnia nastąpiło otwarcie powiększonego salonu Sinsay w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Salon Sinsay po relokacji zajmuje powierzchnię 836 m2 i jest zlokalizowany poziomie 0, przy sklepie PEPCO. Oferta salonu w NoVa Park wzbogaciła się o kolekcje dziecięcą i męską oraz działy HOME i Uroda. W przestronnych i nowoczesnych wnętrzach na klientów NoVa Park czeka najszerszy asortyment marki Sinsay w Gorzowie oraz regionie.

„Cieszymy się, że właściciel marki Sinsay – firma LPP – zdecydował się na powiększenie swojego salonu w naszym centrum handlowym. Jesteśmy przekonani, że różnorodny asortyment produktów oraz atrakcyjne ceny zachęcą jeszcze większą liczbę Klientów do zakupów w Sinsay” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Jeszcze przed Świętami w NoVa Park otworzy się również dwukrotnie większy salon House w nowej aranżacji oraz nowej lokalizacji. Sklep będzie zlokalizowany na poziomie 1, w sąsiedztwie sklepu SMYK.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (4):

 • avatar
  ~Mona, 2020-12-24 09:14:03

  Teraz to się tam super robi zakupy.

 • avatar
  ~Tomasz, 2020-12-16 08:49:20

  Córki się ucieszą z większego Sinsaya

 • avatar
  ~Ewelina, 2020-12-09 17:18:59

  Fajnie, większy sklep to szerszy asortyment.

 • avatar
  ~panka, 2020-12-09 12:22:10

  Świetnie, Sinsay ma obecnie najlepszą ofertę dla dziewczyn.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl