Chrupiące przekąski na ciepło dostępne już w 2400 sklepach sieci Żabka


Chrupiące przekąski na ciepło dostępne już w 2400 sklepach sieci Żabka
2023-09-20
Minął rok, od kiedy sieć Żabka zaczęła wyposażać swoje sklepy w specjalne piece Merrychef, dzięki którym może proponować klientom wyjątkowe produkty. Chrupiące przekąski na ciepło z oferty #PROSTOzPIECA dostępne są już w 2400 sklepów, a z każdym tygodniem liczba ta rośnie.

Sieć cały czas rozwija też portfolio objętych ofertą produktów - od września br. klienci mogą spróbować burgerów z serii „Dynastia Burgerów" oraz zapiekanek.

 

- Wprowadzenie pieców Merrychef to jeden z elementów długofalowej strategii Żabki polegającej na rozbudowaniu oferty gastronomicznej. Od dłuższego czasu rozwijamy w naszych sklepach asortyment dań gotowych i kanapek, w czym jesteśmy już niezaprzeczalnym liderem na rynku. Kontynuujemy rozwój w tym kierunku, zwiększając naszą specjalizację i oferując bardziej rozbudowaną gastronomię w ramach oferty #PROSTOzPIECA. Została ona bardzo dobrze przyjęta przez klientów - doceniają oni jej jakość, różnorodność oraz szybkość w przygotowaniu, co stanowi dla nas impuls do dalszego rozwoju konceptu gastronomicznego. Planujemy kolejne inwestycje zarówno w zakresie wyposażenia sklepów w sprzęt, jak i rozbudowy portfolio produktów - mówi Piotr Pszonka, dyrektor departamentu rozwoju handlu w Żabka Polska.

Merrychef to piec konwekcyjno-mikrofalowy, stanowiący połączenie tradycyjnego piekarnika z mikrofalą. Mikrofale pozwalają na podgrzanie zamrożonych produktów w ciągu paru minut, natomiast piekarnik zapewnia ich chrupkość. Dzięki temu wielofunkcyjnemu, kompaktowemu urządzeniu możliwe jest szybkie przygotowanie ciepłej przekąski przy jednoczesnym zachowaniu jej powtarzalnej, wysokiej jakości. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dla personelu sklepu.

Gorące nowości w ofercie: „Dynastia Burgerów" i zapiekanki

Od września br. oferta została wzbogacona o burgery z serii „Dynastia Burgerów" - Kurczak strips z bekonem i sosem Golden Mayo oraz Szarpana wieprzowina z kimchi i sosem BBQ - w cenie 11,99 zł/szt.[1] z aplikacją Żappka (standardowa cena - 17,99 zł/szt.). Natomiast od 13 września br., w wybranych sklepach, klienci mogą spróbować kolejnych nowości, jakimi są zapiekanki - klasyczna Zapiekanka z pieczarkami i serem oraz pikantna Zapiekanka z salami i jalapeno - w cenie 8,99 zł/szt. z aplikacją Żappka (standardowa cena - 9,99 zł/szt.). Zapiekanki serwowane są z sosem czosnkowym i ketchupem.

Moc chrupiących przekąsek

Aktualnie, obok burgerów i zapiekanek, w ramach oferty #PROSTOzPIECA dostępne są także frytki, churrosy, nuggesty, chicken popsy oraz stripsy z kurczaka, a także produkty w zestawach: chrupbox nuggetsy z frytkami, chrupbox chicken popsy z frytkami oraz chrupbox stripsy z frytkami.

Klienci mogą spróbować produktów z oferty nie tylko w sklepach tradycyjnych, ale także podczas wydarzeń, na których pojawiają się mobilne Żabki lub zatrzymując się przy Autostradzie Wielkopolskiej, w MOP Gnilec i MOP Sosna, w pobliżu granicy Polski z Niemcami.

Żabka liderem oferty gastronomicznej w Polsce Żabka to największa sieć punktów gastronomicznych w Polsce. W jej ofercie znaleźć można nie tylko hot dogi, ale także panini, pizza wrapy, kanapki śniadaniowe focaccini oraz wiele słodkości - od croissantów, przez drożdżówki, donuty i pączki. W 2400 wybranych sklepach Żabka dostępne są także wspomniane chrupiące przekąski z oferty #PROSTOzPIECA. Nie brakuje także gorącej kawy oraz innych ciepłych napojów.


[1] Od 27.09 w cenie 14,99 zł/szt. z aplikacją Żappka.

Nadesłał:

Agnieszka Krupska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl