Black Weekend pod znakiem diamentowych łowów w NoVa Park


Black Weekend pod znakiem diamentowych łowów w NoVa Park
2022-11-23
Przed nami dwa dni pełne promocji oraz „błyszczących łowów”. W dniach 25-26 listopada NoVa Park zaprasza na zakupy z czarnymi rabatami oraz do udziału w akcji z upominkami.

Zrób zakupy, zerwij kryształ z diamentowego ogrodu nagród i ciesz się prezentem!

Nie dość, że mnóstwo czarnych promocji, to jeszcze akcja z upominkami! NoVa Park rozpieszcza swoich klientów tej jesieni! W dniach 25-26 listopada w godz. 13.00-19.00 zajrzyj do Punktu Obsługi Akcji z dowodem potwierdzającym zakup na kwotę min. 150 złotych i weź udział w polowaniu na diamenty! Twoja nagroda jest uzależniona od kryształu, który wybierzesz. Masz tylko 30 sekund, aby zerwać ten najbardziej wartościowy!

Jakie upominki przygotowaliśmy? Czekają:

·         akcesoria do domu, vouchery do restauracji i inne gadżety;

·         zestawy kosmetyków, akcesoria do domu lub gry planszowe;

·         karty podarunkowe o wartości 50 złotych;

·         karty podarunkowe o wartości 100 złotych!

A co z czarnymi rabatami? Promocje na Black Weekend przygotowało ponad 40 sklepów obecnych w NoVa Park, w tym m.in.:

·         Adidas – 50% rabatu na drugi, tańszy produkt;

·         Change Lingerie – 40% rabatu na wszystko;

·         Giacomo Conti – do 75% rabatu na wybrane produkty;

·         Pandora – 20% rabatu na wybrany asortyment;

·         Sinsay – 20% rabatu na wszystko;

·         Wojas – 20% rabatu;

·         Ziaja – 25% rabatu na cały asortyment.

„Wpadnij do NoVa Park na Black Weekend i wygrywaj nagrody! Zrób zakupy za min. 150 złotych i weź udział w połowie diamentów! W puli czeka na Was aż 220 nagród, w tym nagrody rzeczowe i karty podarunkowe! Zapraszamy do udziału w akcji – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków ograniczona. Obowiązują limity dzienne wydawanych nagród.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: TOUS, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, CHANGE Lingerie, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, iSpot, Pepco, KFC, Kraina Serów czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl