Black Friday z nagrodami za zakupy w ETC Swarzędz


Black Friday z nagrodami za zakupy w ETC Swarzędz
2019-11-27
Black Friday, czyli Czarny Piątek, choć brzmi groźnie wcale taki nie jest. Wywodzi się z USA i nie oznacza nic innego, jak dzień wielkich okazji. Jest bardzo popularny w Europie, jak również w naszym kraju. W najbliższy piątek warto odwiedzić ETC Swarzędz.

Podczas dnia wyprzedaży odwiedzający Centrum będą mieli okazję upolować asortyment z najnowszych kolekcji nawet z 70% zniżką i co więcej – wygrać wspaniałe nagrody.

W ostatni piątek listopada w Stanach Zjednoczonych oficjalnie rozpoczyna się wielkie przedświąteczne zakupowe szaleństwo. Tego dnia firmy proponują zniżki zachęcające do sprawiania sobie i bliskim niespodzianek. Black Friday to doskonała okazja, by zakupić prezenty na Gwiazdkę po okazyjnych cenach.

Z okazji Czarnego Piątku ETC Swarzędz wraz z najemcami przygotował dla Klientów liczne promocje. W zdecydowanie niższych cenach kupimy najnowsze kolekcje marek odzieżowych, obuwniczych i biżuteryjnych. Specjalne oferty przygotowały także sklepy z asortymentem wyposażenia wnętrz czy z elektroniką. Nie zabraknie również promocji na pyszne jedzenie – akurat do skorzystania w przerwie podczas zakupów. 

Promocje to jednak nie jedyny powód, by tego dnia odwiedzić ETC Swarzędz. Wszyscy Klienci, którzy 29 listopada zrobią zakupy za min. 100 zł  (liczy się suma max. 2 paragonów), w godz. 13:00 - 19:00,  będą mogli zgłosić się do strefy konkursowej i zdobyć nagrody ufundowane przez Najemców Galerii. W specjalnie przygotowanym na tę okazję kubiku zawiśnie ponad 200 wstążek zakończonych zawieszkami. Każda z nich będzie się różnić między sobą szczegółami w grafice. Uczestnicy zabawy będą musieli być niezwykle spostrzegawczy, by wylosować tę zawieszkę, na której najbardziej im zależy.  Do zdobycia będą między innymi słodkości, torby, parasolki, kupony rabatowe oraz bony na zakupy. Warto spróbować, dopomóc szczęściu i sprawić sobie miłą niespodziankę na koniec miesiąca.  

Regulamin akcji promocyjnej oraz oferty ETC Swarzędz dostępne są na stronie: www.etcswarzedz.pl oraz na fanpage’u centrum handlowego na Facebooku oraz Instagramie.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl