Bezpłatne badania mammograficzne w Galerii Bemowo


2022-03-31
Galeria Bemowo zaprasza mieszkanki dzielnicy Bemowo na bezpłatne badania mammograficzne. Akcja profilaktyczna odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2022 roku w godzinach 9.00-17.00 w specjalnym mammobusie, który zaparkuje przed Galerią Bemowo.

Rak piersi to jeden z najpowszechniejszych nowotworów wśród kobiet. Zdaniem naukowców jest on drugim, pod względem częstotliwości występowania, (po raku płuca) nowotworem złośliwym na świecie, stanowiąc 25% wszystkich zachorowań. Zmiana stylu życia, aktywność fizyczna oraz profilaktyka to podstawowe sposoby, aby uniknąć raka.

Galeria Bemowo przywiązuje dużą wagę do promocji profilaktyki zdrowotnej, w tym onkologicznej. Dlatego w piątek, 1 kwietnia 2022 roku, w godzinach 9.00-17.00 na parkingu przed Galerią Bemowo stanie mammobus, w którym bezpłatne badania mammograficzne będą mogły wykonać Panie w wieku od 50 do 69 lat (rocznik 1953-1972), które przez ostatnie 2 lata nie wykonały bezpłatnej mammografii i nie leczyły się z powodu raka piersi. To dobra okazja, by skorzystać z diagnostyki wracając z pracy czy zakupów.

Do badania nie trzeba się specjalnie przygotowywać ani posiadać skierowania lekarskiego, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 58 767 34 44. Do rejestracji potrzebny jest jedynie numer PESEL oraz numer telefonu. Badanie jest całkowicie bezpieczne, bezbolesne i trwa kilka minut. Warto poświęcić chwilę i zadbać o siebie.

Badania przeprowadzi Geneva Trust Polska Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka i Diagnostyka. Badania są finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl