Andrzejki na piątkę – czyli jak zaplanować wieczór idealny


2019-11-29
Noc świętego Andrzeja, kiedyś czas wróżenia i przewidywania przeszłości obecnie jest szansą na huczną zabawę przed okresem adwentu. Jak połączyć jej obecne i dawne elementy w jedną wspaniałą całość?

1.     Zobacz co słychać w przyszłości

Andrzejki na pewno pamiętamy z dzieciństwa, kiedy to nasza rodzina bawiła się z nami we wszelkie możliwe wróżby i był to wieczór pełen wyjątkowej atmosfery. Teraz wraz ze znajomymi możemy do tego wrócić. Lanie wosku przez dziurkę od klucza i obieranie jabłek, aby sprawdzić czyja skórka będzie najdłuższa to idealne zabawy, które pomogą wam odkryć w sobie odrobinę dziecięcej radości. Andrzejkowe wróżby to także doskonały pretekst do rozmów o tym jakie cele macie przed sobą na najbliższy czas połączonych z dużą dawką śmiechu i lekkości. Chociaż kiedyś wyniki wspomnianych zabaw brano na poważnie, dzisiaj podchodzimy do tematu zdecydowanie luźniej.

2.     Wyjątkowa kreacja

Niezwykłe wydarzenia zasługują na odlotowe stylizacje, nawet jeśli idziesz na domówkę jest to doskonała okazja do przetestowania imprezowego look’u. W tym sezonie królują: złoto, kopertowe sukienki, mocne kolory i odważne dodatki, dlatego nie zamykaj się w znanych ramach i zaszalej. Może dzięki temu postanowisz zmienić także swój codzienny styl? Jeśli masz problemy z puchnącymi nogami lub żylakami, aby dłużej móc szaleć po parkiecie rozważ wybór rajstop kompresyjnych np. marki Venoflex.

3.     Buty to podstawa

Niezależnie czy tańcować będziesz po domu czy na parkiecie w klubie, pamiętaj, aby założyć buty, które będą pasować do stylizacji oraz wytrzymasz w nich wiele godzin. Nie ma nic gorszego od smutnego opierania się o stolik, gdy nogi nam odpadają i przegapiamy najlepszą zabawę przez nieodpowiednie dobranie obuwia. Szczególnie wystrzegajcie się tych nowych, które dopiero kupiłyście i niezmiernie Was kuszą – łyżwiarki figurowe ani baletnice też nigdy nie zakładają nowych „butów” na występy, a one muszą co nieco o tym wiedzieć! Nawet wychodząc w tych sprawdzonych warto mieć przy sobie ratujące z opresji plastry lub sprawdzone buty na zmianę.

 

Nadesłał:

38PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl